Events

TRAI Meet-up #30 - Biyometrik Güvenlik ve Yapay Zeka
Expired
TRAI Meet-Up herkese açık ve ücretsizdir. Türkiye Yapay Zeka İnisiyatifi hakkında daha detaylı bilgiyi www.turkiye.ai sitesinden ulaşabilirsiniz.
WordPress ile E-Ticaret'e Başlangıç
Expired
iyzico ev sahipliğinde gerçekleştireceğimiz WordPress ile E-Ticaret'e Başlangıç etkinliğimiz 11 Ocak 2020 Cumartesi günü gerçekleşecektir.
Yurtdışından Yatırım Almak ve Diğer Avrupa Girişim Ekosistemleri
Expired
Startup Wise Guys'dan yatırım alan Autom8 ve VSight girişimlerinin kurucuları ile yurtdışı tecrübelerini konuşuyoruz.
Yazılım Patentleri
Expired
Ocak 24, 2020
"Yazılım Patentleri Semineri" CoZone'da!
Temel Seviye Google Adwords Eğitimi
Expired
Firmaların pazarlama departmanı çalışanları, e-ticaret sitesi sahipleri, iş hayatına yeni girmiş pazarlama alanında kariyer yapmayı düşünen genç yetenekler veya Dijital Pazarlama üzerine kariyer yapmayı hedefleyen Üniversite öğrencileri Google Ads eğitimine katılabilir.
Eğitim Teknolojilerinde Gelecek
Expired
Mektepp ve Workinton'un birlikte organize ettiği "Eğitim Teknolojilerinde Gelecek" panelinde 4 uzman katılımcı eşliğinde eğitim teknolojilerinin geliştirilmesi süreci ve eğitimdeki etkileri hakkında konuşacağız.
PostgreSQL Konuşmaları
Expired
Ocak 21, 2020
5. PostgreSQL Konuşmaları'mıza davetlisiniz.
F2P Mobil Oyunlar için Metrikler ve Analiz Rehberi
Expired
Ocak 21, 2020
Onur Yüksektepeli (Microsoft Cloud Solutions Architect - Microsoft Azure MVP) ve Burak Aydın (Apps Bilgi Teknolojileri - Co-Founder) ile etkinliğimizi Ankara'da Co-Zone'da yapıyoruz.
game meetup
Expired
Game Meetup etkinliği sonunda yerli oyun yapımının ve oynamanın önemini, oyun yapım aşamalarını, oyun yapım tekniklerini ve oyun yapmayı öğreneceksiniz.
dijital paralar ve blok zinciri teknolojisine giriş
Expired
Bitay Akademi olarak Cumartesi günü İstanbul'un Finans Merkezi Maslak'ta düzenlediğimiz Blok Zinciri Teknolojisine Giriş eğitimimize bekleriz.
Son Yorumlar
  Arşivler
  Kategoriler
  • Kategori yok
  Ads
  Latest Posts
  Event Search