200.000 TL Destekli TÜBİTAK BİGG Tanıtım Etkinliği

200-000-tl-destekli-tubitak-bigg-tanitim-etkinligi

Uygulayıcı Kuruluş olarak 2015 yılından bu yana Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı ile girişimcileri TÜBİTAK BİGG desteğine erişim sürecinde destekleyen Özyeğin Üniversitesi Girişim Fabrikası yetkililerinin katılımıyla BİGG programının adımlarını konuşacağımız etkinliğe davetlisiniz.

Marmara Üniversitesi İnovasyon ve Teknoloji Transfer Uygulama ve Araştırma Merkezi (MİTTO) ev sahipliğinde gerçekleşecek etkinliğe, yenilikçi teknoloji tabanlı çözümleriyle bir girişim kurmayı ve destek tutarı 200.000 TL olan TÜBİTAK BİGG Programına başvurmayı hedefleyen tüm fikir, proje sahipleri ve girişimciler davetlidir.

2019 yılı 1. Çağrısı kapsamında Girişim Fabrikası 2. Aşama girişimcilerinin %64’ü BİGG desteğine hak kazanarak Türkiye ortalamasının üzerinde performans göstermiş ve Girişim Fabrikası en başarılı Uygulayıcı Kuruluşlar arasında yer almıştır.

2019 yılı 2. Çağrısı kapsamında İstanbul ve Kayseri’de gerçekleşecek programlarla girişimcilere destek olacak Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı’na başvurular https://girisimfabrikasibigg.ozyegin.edu.tr/ adresinden kabul edilmektedir.

Etkinlik kapsamında Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı’nın yapısı ve girişimcilere sunduğu imkanlar program yürütücüsü Süha Soydan tarafından aktarılacaktır.

Etkinlik, Marmara Üniversitesi Göztepe kampüsü, Dr. İbrahim Üzümcü Binası 1. Kat MİTTO Ön Kuluçka’dagerçekleştirilecektir.

Kaynak : https://www.eventbrite.com/e/200000-tl-destekli-tubitak-bigg-tantm-etkinligi-marmara-universitesi-tickets-92680464765

Event Details
Harita Bilgisi