BiGGinner TÜBİTAK Genç Girişimci Hibe Programı

bigginner-tubitak-genc-girisimci-hibe-programi

Teknoloji tabanlı ve yenilikçi iş fikri sahibi girişimcilere 200.000 TL hibe desteği verilen TÜBİTAK 1512 BİGG Programı’nın resmi yürütücüsü BiGGinner’ın 2020 dönemi başvuruları başladı!

Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş.’nin resmi uygulayıcı kuruluşu olarak yürüttüğü ve Yıldız Teknopark’ın partnerliğinde gerçekleşen, TÜBİTAK 1512 BiGGinner programı, teknolojik iş fikri sahibi girişimcilere eğitim, mentorluk, müşteri ve yatırımcı tanıştırmaları, kurumsal şirketlerle iş birliği geliştirme, ön prototip / MVP imalatı, laboratuvar altyapısı kullanım imkanlarının sunulduğu bir girişimci destek programıdır.

Program Başvuruları Açık!

Herhangi bir şirkette ortaklığı bulunmayan, en az lisans son sınıf öğrencisi olan ve teknoloji tabanlı iş fikrini hayata geçirirken kendine hız verecek paraya ihtiyacı olan genç girişimcileri TÜBİTAK’ın 200.000 TL hibe destekli programına başvuru yapabilir.

Son başvuru tarihi: 14 Şubat 2020

Detaylar, şartlar ve başvuru için tıklayın:
www.bigginner.com

TÜBİTAK 1512 BiGG ve BiGGinner programının tanıtılacağı ve girişimcilerin süreç hakkında bilgilendirileceği bu etkinlik, teknoloji tabanlı iş fikri sahibi herkesin katılımına açıktır. Etkinlik, 12 Şubat günü saat 14:00-16:00 arası Yıldız Teknopark’ta gerçekleştirilecektir.

BiGGinner 2020 döneminin son tanıtım etkinliği olan bu etkinliği kaçırmayın!

Adres:

YTÜ Yıldız Teknopark Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. İdari Bina Dış Kapı No:151/1L İç Kapı No:1 Esenler / İstanbul

(Etkinlik Yıldız Teknopark İdari Bina Konferans salonunda gerçekleşecektir.)

Kaynak : https://www.eventbrite.com/e/bigginner-tubitak-genc-girisimci-hibe-program-tantm-yldz-teknopark-tickets-89963524323

Event Details
Harita Bilgisi