Eğitim Teknolojilerinde Gelecek

Eğitim Teknolojilerinde Gelecek

Mektepp ve Workinton’un birlikte organize ettiği “Eğitim Teknolojilerinde Gelecek” panelinde 4 uzman katılımcı eşliğinde eğitim teknolojilerinin geliştirilmesi süreci ve eğitimdeki etkileri hakkında konuşacağız.

Gamze Sart, Mehru Aygül, Mona Aykul ve Nuri Kaya’nın katılacağı panelde eğitim teknolojileri geniş bir perspektifte ele alınacaktır.

Panelistler:

Gamze SART: İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa’da, Yüksek Öğretim ve Yüksek Öğretimin İnovasyon ve Teknoloji odaklı Geleceği Hakkında Doçent olarak akademik çalışmalarına devam eden Gamze Sart, Webrazzi 2019 Ödülleri’nde En İyi Melek Yatırımcı kategorisinde 2.olmuştur.

Mehru AYGÜL: 17 yıllık Sivil Toplum deneyiminin ardından kuruluşundan bu yana Türkiye Girişimcilik Vakfı’nın Genel Müdürü olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda 2002 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük gençlik sivil toplum kuruluşu olan Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın kurucu mütevelli heyet üyesidir.

Mona AYKUL: Türk Alman Üniversitesi’de öğretim üyesi olan Mona Aykul, aynı zamanda GameFed Türkiye’de aktif rol almaktadır. Bir eğitim teknolojileri uzmanı olan Mona Hanım, Educathon19’un mentörleri arasında yer almaktadır.

Nuri Kara: İstanbul Bilgi Üniversitesi, Dijital Oyun Tasarımı Bölüm Başkanı olan Nuri Kara, oyunlaştırma ve akıllı oyuncaklar ile ilgilenmektedir.

Leave a Comment

Event Details