İstanbul Blockchain Women Blockhain Use Case Series: Blockchain Yeni Polisimiz mi: Crypto AML&Regtech

İstanbul Blockchain Women Blockhain Use Case Series Blockchain

Etkinlik Programı:
18:30 – 19:00 İkram&Networking
19:00 – 19:15 Açılış Konuşmaları
19:15 – 19:30 Snapex
19:30 – 20:30 İstanbul Blockchain Women – Blockchain Use Case Series: Blockchain Yeni Polisimiz mi: Crypto AML&Regtech
20:30 – 21:00 Networking

İstanbul Blockchain Women platformunun düzenlediği “Blockchain Use-Case Series” meet-up’larının dördüncüsü Snapex’in katkıları ile 14 Ocak tarihinde gerçekleşiyor.
Bu ayın konuğu XYZ Teknoloji İş Geliştirme ve Pazarlama Direktörü Sayın Ayşegül Şensoy.

“Blockchain yeni polisimiz mi: Crypto AML & Regtech” başlığı altında Ayşegül Şensoy; başta Kripto para piyasalarında kara para aklanmanın önlenmesi (Crypto AML) ve Blockchain tabanlı kitlesel fonlama platformları olmak üzere bir blockchain ve fintech start up’ı olan XYZ nezdinde yürütülen çalışmaları bizimle paylaşacak.
Ayşegül Şensoy ulusal ve uluslararası birçok kurumda üst düzey yöneticilik, pazarlama müdürü ve ülke direktörlüğü görevlerinde bulundu. Direktör görevinde bulunduğu XYZ Teknoloji, Blockchain, fintech ve regtech alanında uzmanlaşan, hem yurtiçi hem yurtdışı birçok firma ve regülatörler için çözümler üreten bir start-up. Geleneksel finans başta olmak üzere blockchain teknolojisinin neleri çözebileceğine odaklanan ekibi ile inovasyon, yazılım ve Ar-Ge süreçlerini yöneten çekirdek ekibin yönetim kadrosunda. Çağrıbey Anadolu Lisesi sonrası İstanbul Üniversitesi Ekonomi’den lisans, Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişimi bölümünden master derecesi olan Şensoy, Özyeğin Üniversitesi’nde Executive MBA programına devam ediyor.
Ayşegül Şensoy’un sunumu öncesi, buluşmamıza katkı sağlayan global kripto margin trading platformlarından Snapex’in tanıtım sunumu için SnapEx İş Geliştirme Sorumlusu Sayın Burcu Atalay bizlerle olacak.
Kişisel finansın özgürleşmesi temeline odaklanan ve bu doğrultuda ürün ve hizmetlerini geliştiren Snapex’in, faaliyetleri ve etkin olduğu pazarlara ilişkin detay bilgi alacağımız sunumunda, özellikle 2020’de Türkiye piyasasına dair hedef ve beklentiler de aktarılacak.

Leave a Comment

Event Details
 • Start Date
  Ocak 14, 2020 6:30 pm
 • End Date
  Ocak 14, 2020 9:00 pm
 • Status
  Expired
 • Location
 • Category